MERRNI 100% BONUS DERI NË 130 €/$
PARIPESA SHQIPËRI: FAQE E BESUESHME BASTESH

Kompania e basteve PariPesa karakterizohet nga një gamë e gjerë ofertash e bonusesh. Midis tyre, ka forma të ndryshme promocionesh: paketë mirëseardhjeje, bonus depozite, dhurata për ditëlindje, kushte të përmirësuara për baste, baste falas pas një serie bastesh të pasuksesshme dhe oferta të tjera. Çdo promocion ka kushte përkatëse për pjesëmarrje.

Lojtarët e kumarit që e kanë zbuluar së fundmi faqen dhe vendosën të eksplorojnë PariPesa, përfitojnë një bonus të mirë regjistrimi. Kompania u jep bastorëve të rinj një dhuratë prej 100% për depozitën e parë deri në 130 €/$. Për më tepër, shtrirja e këtij bonusi të PariPesa është mbresëlënëse: kazino është gati të dhurojë deri në 300 €/$ ose ekuivalentin e këtyre shumave në valutën e klientit.

100% BONUS DERI NË €130
për Bast
në Depozitën Tuaj të Parë

Regjistrohu Tani
Bëni një Depozitë
Merrni një Bonus
PËRFITIMET NGA PARIPESA
aplicativo de apostas online
Oferta për Baste Sportive
 • Shumëllojshmëri Sportesh për të Vënë Bast
 • Shumë Metoda Depozitimi
 • Shumëllojshmëri Ndeshjesh
 • Opsionet më të Thjeshta dhe më të Shpejta të Pagesës
Opsionet e Lojërave të Fatit në Kazino
 • 1000+ Lojëra Kazino nga Ofruesit më të mirë
 • Fitime të Mëdha dhe Jackpots
 • Dhjetra Monedha të disponueshme për Lojërat e Fatit
 • Lojërat më të Njohura të Tavolinës me Ndarës Letrash Live
aplicativo de apostas online
aplicativo de apostas online
Baste Live nga Celulari
 • Aplikacione celulari për iOS dhe Android
 • Qasje e Optimizuar për çdo Pajisje
 • Ngjarje Live
 • Gamë e gjerë zgjedhjesh të Lojërave me Baste Live
SHQYRTIMI I FUNKSIONEVE KRYESORE TË SPORTSBOOK PARIPESA

Fillimisht, shërbimi u specializua vetëm në industrinë e basteve. Më pas, funksionaliteti nisi të zhvillohej gradualisht dhe kazinoja e integruar në faqe është shfaqur së fundmi. Por burimi kryesor i klientëve për shërbimin mbeten personat që vënë baste në sporte.

Lista e Sporteve të Paraqitura në PariPesa

Përveç sporteve dhe esports, regjistri sportiv i PariPesa ofron edhe baste online për motin, rezultatin e lotarive dhe ngjarje të tjera shumë të papritura. Kjo është një qasje e shkëlqyer për biznesin, apo jo? Çdo opsion i regjistrit sportiv mund të gjendet lehtësisht në faqen kryesore.

Ka shumë opsione bastimi dhe sporte për të bastuar, të tilla si: futboll, hokej, basketboll, futboll amerikan, kriket, tenis, mot, politikë, lojëra televizive, regbi, gara me kuaj, MMA, volejboll, hendboll, golf, shigjeta, eSports, biliardo, Formula 1, Shah, Çiklizëm.

Llojet e Basteve të Disponueshme në Platformën e Lojërave të Fatit

Ekzistojnë dy lloje bastesh kohore në faqe: para ndeshjes dhe live. Oferta e basteve para ndeshjes ju lejon të vendosni baste përpara fillimit të një turneu, loje ose ndeshjeje dhe përmban mbi një mijë opsione bastesh sportive për ndeshjet kryesore.

Bastet në çdo ngjarje të zgjedhur mund të renditen sipas tregjeve të disponueshme dhe të shfaqen në dy ose tre kolona për t’u perceptuar lehtësisht. Mbi vijës gjendet një tabelë informacioni ku shfaqet numërimi mbrapsht deri në fillimin e ndeshjes. Në të djathtë është gjendet një kupon basti i personalizuar. Më poshtë është një bllok me tarifat më të mira për momentin dhe llojet e njohura të lojërave.

Për më tepër, bastet mund të ndahen edhe në këto kategori:

 • Bast i vetëm
 • Bast akumulator
 • Bast sistemi
 • Zinxhir
 • Bast me kod bonusi të PariPesa
 • Multibast
 • Bast i kushtëzuar
 • Anti-akumulator
 • Me fat

Mund të gjeni më shumë informacione mbi çdo lloj basti në seksionin e faqes Pyetje dhe Përgjigje.

Opsioni i Basteve Live

Modaliteti online po tërheq shumë vëmendje. Krijuesit e kanë punuar me kujdes. Për të vënë bast gjatë ndeshjes, shkoni te seksioni “Live” nga menyja kryesore. Struktura dhe dizajni janë marrë nga faqja para ndeshjes. Ngjarjet live në këtë seksion nuk ndahen në ngjarje sportive dhe lojëra fati të tjera argëtuese. Gjithçka është grumbulluar së bashku, por në mënyrë të strukturuar. Futbolli i shumëkërkuar dhe hokeji vendosen në një meny të veçantë. Ka gjithmonë Ngjarje Live mbi to. Ofertat e reja të regjistrave sportivë shfaqen shpesh në basketboll, tenis, volejboll dhe hendboll.

VLERËSIMI I KAZINOSË PARIPESA

Siç e kemi përmendur tashmë, PariPesa nuk është vetëm një vend per baste, por edhe një kazino online. Prandaj, nuk është e udhës ta injoroni këtë pjesë të shërbimit.

Gjetja e një klubi të lojërave të fatit është mjaft e thjeshtë, mjafton të gjeni mbishkrimin Kazino në pjesën e sipërme të faqes dhe klikoni mbi të. Faqja kryesore do të hapet menjëherë me lojërat që ndodhen në të.

Lojëra Kazino dhe Slots për Lojtarët

Kazinoja PariPesa ka mbi 3000 lojëra në faqen e saj të internetit, duke e bërë atë një nga më të mëdhatë në të gjithë industrinë e lojërave të fatit. Pak kazino mund të krenohen me një përzgjedhje të tillë lojërash elektronike, lojërash tavoline dhe lojërash të tjera argëtuese. Në seksionin e makinerive të fatit, mund t’i renditni lojërat sipas datës, preferencave, popullaritetit dhe jackpot-eve. Përveç kësaj, lojtarët do të jenë gjithashtu në gjendje të renditin lojërat sipas ofruesit të softuerit.

Gjithashtu, ka lojëra të natyrës tradicionale në kazino, si ruletë, blackjack, baccarat, poker dhe versionet e tyre të ndryshme. Nëse jeni adhurues i ndjesive të vërteta, atëherë mos e humbisni rubrikën Live. Këtu një ndarës letrash profesionist live është gati të pranojë baste në kohë reale.

Nëse kjo nuk është e mjaftueshme për ju, atëherë ka lojëra aksioni me prezantues.

Ofruesit e Softuerëve të Paraqitur në Kazinonë Online

Janë më shumë se 20 operatorë lojërash. Lista përfshin zhvillues të njohur softuerësh si Betsoft, Habanero Gaming, Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play dhe Thunderkick.

PËRSHTATSHMËRIA CELULARE E PARIPESA

Një pjesë e madhe e trafikut vjen nga përdoruesit e telefonave celularë dhe tabletave. Në vijim, le të hedhim një vështrim më të afërt se ç’lloj përshtatshmërie celulare ofron PariPesa.com.

Aplikacioni Celular PariPesa

Bastevënësi u ofron klientëve aplikacione për pajisjet celulare. Ju mund të shkarkoni programe për sistemet operative Android dhe iOS nga faqja zyrtare e internetit të PariPesa. Gjithashtu, ofrohet një version celular. Faqja celulare hapet automatikisht nga një gadget. Ai funksionon në të gjitha llojet e pajisjeve dhe OS dhe mbështet të gjithë funksionalitetin e platformës kryesore.

Qasje e Optimizuar për Celularin
Aplikacioni celular PariPesa është projektuar në stilin e sitit dhe funksionon në mënyrë të përsosur, duke ju lejuar të merrni të njëjtin funksionalitet pa pasur nevojë të përdorni një shfletues. Mund të luani në një kazino ose të vendosni baste absolutisht në çdo pajisje që ka akses në internet. Navigimi është i sigurt për celularin dhe i lehtë për t’u kuptuar.
ÇFARË PROMOCIONESH TË TJERA OFRON SPORTSBOOK?

PariPesa mban një fushatë aktive bonusesh. Promocionet ndahen në tre lloje kryesore:

 • Sporti. Këtu do të gjeni pesë bonuse: për bastin e parë, një sërë bastesh, një bonus mirëseardhjeje dhe më shumë.
 • Kazino. Ka tre bonuse në dispozicion. Një lojtar mund të përfitojë rrotullime falas dhe para virtuale.
 • Dyqani. Në dyqan, ju mund të blini artikuj dhe mallra të markës me stampën e ekipit tuaj të preferuar. Ndër bonuset është vetëm një që mund të merret për ditëlindje dhe që ofron një zbritje të vogël.
OPSIONET BANKARE QË OFRON SPORTSBOOK

Basti minimal në PariPesa është 0.2 euro. Kufiri maksimal i vlerës së bastit llogaritet për çdo ngjarje veç e veç, në varësi të sportit dhe tregut të zgjedhur. Fitorja maksimale gjithashtu nuk është e kufizuar.

Metodat e Depozitimit dhe të Tërheqjes

Një numër i madh sistemesh të pagesave janë të lidhura në faqen e lojërave të fatit. Me ndihmën e tyre, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni fonde:

 • Kupona elektronikë
 • Kriptovaluta
 • Transferta bankare
 • Terminale pagesash në filialet e PariPesa
 • Këmbim monedhash elektronike
 • Celular
 • Më shumë se 16 kuleta elektronike
 • Karta bankare

Shuma minimale e depozitës është 1 USD. Tërheqja minimale e disponueshme fillon nga 1,5 USD. Depozitat dhe tërheqjet janë jashtëzakonisht të shpejta, brenda 15 minutave.

Kufijtë e Pagesave për të gjithë Lojtarët dhe Bastorët

Nuk ka asnjë informacion në lidhje me pagesat maksimale të lejueshme në rregullat e faqes. Pra, mund të konkludojmë se nuk ka kufizim për tërheqjen e parave. Shuma minimale e disponueshme për t’u tërhequr është 1,5 USD.

SIGURIA E TË DHËNAVE TË BASTORËVE

Të gjitha informacionet financiare dhe personale të përdoruesve janë plotësisht të mbrojtura. Faqja përdor një sistem të veçantë enkriptimi me cilësi të lartë për të mbrojtur transferimet e parave. Për më tepër, në vlerësimet e tyre, lojtarët nuk përmendin zhdukjen e parave nga llogaritë e tyre dhe sulme mashtruese. Pra, mos u shqetësoni, faqja është e sigurt dhe e ligjshme.

PROCESI I REGJISTRIMIT NË PARIPESA

Për t’u regjistruar në faqe, thjesht klikoni butonin “Regjistrohu” në menynë e mësipërme. Plotësoni të dhënat personale, vendosni një fjalëkalim për llogarinë, pranoni marrëveshjen me rregullat e shërbimit dhe përfundoni procedurën duke kaluar ne disa hyrje.

Mos harroni të verifikoni profilin tuaj. Pasi ta verifikoni, do të keni mundësi të tërhiqni fitimet tuaja.

SHËRBIMI NDAJ KLIENTIT NË PLATFORMËN E LOJËRAVE TË FATIT

Shërbimi mbështetës punon shtatë ditë në javë pa ndërprerje, në anglisht dhe gjuhë të tjera evropiane. Përfaqësuesit e tij mund të kontaktohen përmes bisedës online ose me email.

Vlerësime të pavarura nga ekspertët e lojërave të fatit: 100% Pozitive

 

PYETJE TË SHPESHTA

Po sigurisht. Vleresimet në lidhje me faqen janë jashtëzakonisht pozitive. Përdoruesit përmendin pagesa të shpejta, që nuk ka vonesa dhe sherbimin e sjellshëm të operatorëve. Për më tepër, mijëra klientë të rregullt dëshmojnë mbi sigurinë e platformës së basteve.

Ka mbi 50 monedha të disponueshme, duke përfshirë USD dhe EUR.

Po, ka një Live Chat. Mund ta gjeni në këndin e poshtëm, djathtas ekranit.